KONST / Litografier / Färglitografi 9445234
nr 944 5234
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, signerad, 43/285, motivet: 64x48
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 februari 2015
kl 18:48:24
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr